Sesje indywidualne-Zen Coaching:


Sesje indywidualne:

Zen Coaching-odkryj uzdrawiającą moc bycia tu i teraz ze swoimi emocjami, przekonaniami i swoim życiem. Sesje pomagają uzyskać głęboki wgląd w siebie i zmieniać swoje podświadome wzorce i postawy emocjonalno-mentalne poprzez akceptującą samoobserwację. Zen Coaching wspiera dokonywanie świadomych wyborów i spotkanie życia w pełni, w ciele, w sercu, tu i teraz.
Terapeutyczna wizualizacja-pomaga wykorzystać siłę wyobraźni i relaksacji w celu regeneracji, uwolnienia się od stresu, poprawy nastroju,
Uzdrowienia przeszłości-regresje do dzieciństwa,
Kreowanie przyszłości-określenie celów, priorytetów, wizji przyszłości,
Uzdrawianie relacji-proces uzdrawiania relacji z druga osobą.
Indywidualne sesje arteterapii-uwalnianie się od napięć i stresu, rozwijanie kreatywności i wspieranie rozwoju osobistego poprzez taniec terapeutyczny, rysowanie mandal, kreatywne pisanie i prace z ciałem.
Interpretacja mandal i praca terapeutyczna i rozwojowa na podstawie mandal.
http://www.mateuszwiszniewski.eu/sesje_indywidualne_uzdrawiajacego_tanca_.html
Proponowane tematy sesji:
Wspieranie ludzi w poszukiwaniu pracy z pasją (wg modelu Antykariery Ricka Jarow),
Wspieranie rozwoju twórczego potencjału,
Wspieranie w radzeniu sobie ze stresem i skutkami traumy,

Astro-coaching-wspieranie ludzi w szukaniu i rozpoznawaniu głębokich i ukrytych wzorców na podstawie horoskopu (potrzeba wcześniej podać datę, miejsce i godzinę urodzenia),
Oraz radzeniu sobie z życiowymi zmianami i kryzysami, poprzez rozpoznanie ich ukrytego przesłania na podstawie analizy tranzytów i pracy z lekcjami niesionymi przez tranzyty z pomoca coachingu i terapii ekspresyjnych.
Praca ze snami-analiza i interpretacja snów i uzdrawianie kryjących się za nimi wzorców.
Cena sesji 100 PLN za godzinę.
Sesje możliwe są na żywo albo w niektórych przypadkach przez telefon lub skype.
Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski, Zen Coach, arteterapeuta, instruktor masażu Lomilomi i Kahiloa, instruktor profilaktycznych i leczniczych ćwiczeń Czi Kung Healing Dao. Autor książek Potęga Wizualizacji (3 wydania), Samouzdrawianie i Praca ze Snami, Huna w Samuzdrawianiu i Autoterapii, Uzdrawiający Taniec, Taniec jako terapia. Posiada bogate doświadczenie, prowadzi zajęcia od 1994 roku- techniki relaksacyjne, od 1999 roku-arteterapia itd.
Przykładowe sesje są opisane w książkach: Uzdrawiający Taniec i Samouzdrawianie i praca ze snami.
Kontakt i zapisy: 791927957, stardance33@gmail.com, www.mateuszwiszniewski.eu