Praca ze Snami. 24.07.21


Praca ze Snami.
24.07.21 Warszawa

Sobota 10-18.00,


Sny interesowały ludzi od tysięcy lat.
Z psychologicznego punktu widzenia sny są komunikatem ze strony naszej podświadomości.
Praca ze snami pozwala na odkrywanie i uzdrawianie zranień z dzieciństwa, kompleksów, czy rozpoznawanie ukrytych talentów.
Rozumienie snów pozwala lepiej rozumieć siebie i prowadzi do większej integracji, spójności i mądrości.


Z szamańskiego, ezoterycznego punktu widzenia sny są formą komunikacji z niewidzialnym światem energii, przodków, duchów opiekuńczych, wyższych wymiarów. Szamańska praca ze snami pozwala na diagnozowanie i uzdrawianie chorób, przewidywanie przeszłości czy zmienianie losu.

Z energetycznego punktu widzenia sny są odzwierciedlaniem naszego stanu świadomości i poziomu energii. Praca ze snami na poziomie energetycznym pozwala diagnozować , oczyszczać i harmonizować swój system energetyczny i podnosić poziom świadomości.

Sny mogą ostrzegać przed niebezpieczeństwem lub wskazywać właściwy kierunek.

W trakcie warsztatu omówimy psychologiczne, szamańskie i energetyczne teorie pracy ze snami, różne rodzaje snów i ich funkcje.

Na podstawie potrzeb i procesu grupy wybierzemy kilka z poniżej wymienionych technik pracy ze snami i będziemy z nimi pracować na warsztacie.
Techniki pracy ze snami:
-skojarzenia słowne,
-poprzez analizę rysunku,
-poprzez ciało,
-poprzez odgrywanie i ruch,
-poprzez dźwięk i pieśń,
-poprzez energię,
-poprzez podróż szamańską.

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski, arteterapeuta, Zen Coach, bodyworker.
Pracą ze snami zainteresował się na warsztatach twórcy Antykariery Ricka Jarow. W pracy ze snami inspiruje się naukami hawajskiej Huny oraz Arnolda Mindella. Wykorzystując swoje doświadczenia w pracy z wizualizacją, uzdrawianiem energetycznym i rysunkami terapeutycznymi oraz pracą z ciałem i tańcem stworzył autorską metodą pracy ze snami. Jest autorem książek: Samouzdrawianie i praca ze snami, Potęga wizualizacji, Zrelaksuj się i żyj twórczo, Huna w samouzdrawianiu autoterapii, Uzdrawiający taniec i Taniec jako terapia.
Prowadzi regularnie warsztaty rozwoju osobistego od 1999 roku, i relaksacyjne od 1994 roku. Prowadził wiele warsztatów pracy ze snami w szkołach psychotronicznych.

Na warsztat weź kredki i kartony, strój do tańca i relaksu.

Inwestycja: 380PLN, ulgowa 280PLN

Udział gwarantuje dokonanie zgłoszenia i wpłata zaliczki 280PLN na konto. Przy wpłacie do 30.06.21 cena ulgowa za warsztat 280PLN. Potem cena 380PLN
Aby zarezerwować miejsce należy dokonać przedpłaty 280PLN na konto: Merkury-Mateusz Wiszniewski, Millenium Big Bank S.A. nr konta: 08-11602202-0000000028169266
Kontakt i informacje: stardance33@gmail.com, 791927957, www.terapiaprzezsztuke.pl, facebook/Holistyczna Praca z Ciałem.