Uzdrawianie z Ciała, Serca i Umysłu. 2-8.08.2021


Uzdrawianie z Ciała, Serca i Umysłu.
2-8.08.2021 Jogownia


W Programie:

8-9.00 Czi Kung-relaksacja, profilaktyka, uzdrawianie organów wewnętrznych.

10.30-13.00 Uzdrawianie Czakr, Medytacje Dynamiczne Osho,
Uzdrawiająca Wiedza o Czakrach, Mandale Czakr, Taniec Czakr.


15.30-18.00 Taniec Boginiami z Boginiami z różnych tradycji i praca z reprezentowanymi przez nie Archetypami i Boskimi Jakościami,
-Rysowanie mandal związanych Boginiami,
-Na warsztacie poznasz sposoby pracy (poprzez taniec pieśń i rysunek) z
--4-ema Boginiami Słowiańskimi reprezentującymi 4 żywioły oraz stabilność, obfitość, szczęście w relacjach i pomyślność w rodzinie,
--3-a Boginiami Wedyjskimi reprezentującymi-duchową wiedzę, bogactwo i obfitość i ochronę przed negatywnymi energiami,
--Boginie Miłości-Hathor i Wenus,
-Będziemy korzystać z psychologii jungowskiej, terapii ekspresyjnych, technik pracy z energią i szamańskich.

18.00 Kolacja
20.00 Relaksacja przy dźwiękach mis i gongów, medytacja, śpiewanie uzdrawiających pieśni, ognisko, tańce, wg potrzeb grupy.


Opis zajęć i prowadzący:

Czi Kung-sprawdzone i skuteczne formy pracy z ciałęm i uzdrawiania na poziomie energii, praktykowane w Chinach od tysięcy lat i wywodzące się z Taoizmu.

Uzdrawianie Czakr-czakry wpływają na wszystkie dziedziny naszego życia.
Posiadanie wiedzy o czakrach i znajomość technik ich oczyszczania, uzdrawiania i wzmacniania jest kluczem do zdrowia i harmonii we wszystkich obszarach życia.
W programie: Uzdrawiająca Wiedza o Czakrach, Medytacje Dynamiczne Osho: Dźwięki i oddechy Czakr, Mandale Czakr, Taniec Czakr.

Taniec z Boginiami-Sztuka Błogosławienia i Inwokacji:
Boginie reprezentują Boski aspekt w nas.
W trakcie warsztatu będziemy pracować z energiami i archetypami bogiń poprzez taniec, rysunek, dźwięk, pieśni, mantry i inwokacje. Przywoływanie energii Bogiń w codziennym życiu jest praktyką znaną w starożytnych kulturach Egiptu, Indii, Grecji, czy Słowian. W Indiach i Egipcie jest praktykowane do dziś. Boginie jeżeli są przyzywane i szanowane obdarzają szczęściem, zdrowiem, pomyślnością i ochroną. W trakcie warsztatu skupimy się na duchowych i uzdrawiających „podróżach z Boginiami” poprzez taniec, dźwięk i pieśni. Z Boginiami można pracować w sposób psychologiczny, archetypowy jako kulturowe symbole naszego wewnętrznego potencjału. W trakcie warsztatu poznasz różne formy oparte o techniki ekspresyjne, mantry, pieśni i inwokacje oraz tańce, które pomagają się skontaktować z energiami bogiń w celu błogosławienia, podnoszenia i uzdrawiania siebie, swojego życia, rodziny, pracy itd.
Czi Kung Healing Dao-taoistyczne ćwiczenia energetyczne, które pomagają zrównoważyć i wzmocnić system energetyczny. Przeciwdziałają powstawaniu chorób i wzmacniają odporność.
Ćwiczenia Czi Kung wywodzą się z tradycji szamańskich, które były jedną z kolebek Taoizmu.
Taoizm polega na życiu w zgodzie z prawami natury i dążeniu do jedności i harmonii z kosmosem-Tao. Korzystanie z wsparcia sił natury, przyrody np. żywiołów i sił niebiańskich na przykład Bogiń jest zgodne z filozofia taoistyczną. Dodatkowo praktykuje się ćwiczenia wzmacniające i leczące ciało jak i medytacje pomagającą uwolnić się od problemów emocjonalnych, złudzeń, aby połączyć się z Ostateczną Prawdą/ Tao/ Bogiem/ Boginią/ Oświeceniem.

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski, arteterapeuta, Zen Coach, bodyworker, instruktor Czi Kung Healing Dao. Jest autorem książek: Samouzdrawianie i praca ze snami, Potęga wizualizacji, Zrelaksuj się i żyj twórczo, Huna w samouzdrawianiu autoterapii, Uzdrawiający taniec i Taniec jako terapia.
Prowadzi regularnie warsztaty rozwoju osobistego od 1999 roku, i relaksacyjne od 1994 roku.

Na warsztat weź kredki i kartony, strój do tańca i relaksu.

Miejsce warsztatu-Jogownia: jest to miejsce sprzyjające medytacji, praktyce jogi, pracy nad sobą i regeneracji. W pobliżu są ruiny zamku Templariuszy, niedaleko jadąc samochodem wodospad. Miejsce sprzyja naładowaniu akumulatorów, wyciszeniu umysłu i wewnętrznej przemianie.
W okolicy, na tych terenach były kopalnie złota oraz kryształy, co zgodnie z wedyjską tradycją Wastu jest znakiem, że miejsce to sprzyja duchowej praktyce.
W ośrodku są prosto urządzone niewielkie 3-y osobowe pokoje, sala do ćwiczeń i duży teren do ćwiczeń i miejsce na ognisko.
Inwestycja: 880PLN warsztaty, 720PLN pobyt z wyżywieniem w pokojach trzy osobowych.

Udział gwarantuje dokonanie zgłoszenia i wpłata zaliczki 500PLN na konto. Przy wpłacie do 15.07.21 cena ulgowa za warsztat 880PLN, do końca sierpnia 1080PLN , po 30-ym sierpnia 1280PLN.
Mamy tylko 8 miejsc w pokojach. Są miejsca do rozbijania namiotów. Nocleg w namiocie nie zmniejsza ceny warsztatu.
Udział gwarantuje dokonanie zgłoszenia i wpłata zaliczki 500PLN na konto. Przy wpłacie do 15.07.21 cena ulgowa za warsztat 1180PLN, potem 1280PLN.
(Plus koszty pobytu i wyżywienia 720PLN-moclegi i posiłki.
Noclegi w pokojach 3 osobowych.
Mamy tylko 9 miejsc w pokojach. Są miejsca do rozbijania namiotów. Nocleg w namiocie nie zmniejsza ceny warsztatu.
Jest możliwość noclegu w miejscu o wyższym standardzie w pobliżu ośrodka-dojazd samochodem około 15 min:
Sudety, Dolny Śląsk - noclegi w górach z wyżywieniem - Bolków - Chata Morgana
Pensjonat Villa Greta | Restauracja slow-food | Daleko od miasta
W przypadku rezerwacji miejsca poza ośrodkiem prosimy o informacje przy zgłoszeniu i samodzielne dokonanie rezerwacji w pokoju o wybranym przez siebie standardzie i cenie.
W wypadku noclegów poza ośrodkiem prosimy o wykupienie w ośrodku posiłków 70PLN dziennie-czyli 420PLN.

Aby zarezerwować miejsce należy dokonać przedpłaty 500PLN na konto: Merkury-Mateusz Wiszniewski, Millenium Big Bank S.A. nr konta: 08-11602202-0000000028169266
Obóz zaczynamy 02.08.21 o 15.00 i kończymy 08.08.21 o 16.00
Kontakt i informacje: stardance33@gmail.com, 791927957, www.terapiaprzezsztuke.pl, www.mateuszwiszniewski.eu
facebook/Holistyczna Praca z Ciałem/Terapie Ekspresyjne